Dostawa
Płatności
Zwrot

Dostawa

W Nui obowiązuje darmowa dostawa dla wszystkich zamówień na terenie Polski.

Realizujemy zamówienia do wybranych krajów Unii Europejskiej. Koszt wysyłki zależny jest od wybranego przez Ciebie państwa. Cena wyświetli Ci się podczas składania zamówienia.

Przesyłki na terenie Polski wysyłane są firmą kurierską InPost oraz DPD. Przesyłki międzynarodowe dostarczamy za pośrednictwem DPD.

Dokładamy wszelkich starań, aby większość zamówień krajowych była dostarczana w terminie 24h od momentu złożenia zamówienia.

Zamówienie złożone w czwartek po południu i piątek, może dotrzeć do Ciebie dopiero po weekendzie. Przesyłki międzynarodowe są dostarczane w 3-5 dni roboczych.

Płatności

Wszystkie płatności w naszym sklepie są realizowane za pośrednictwem systemu płatności PayU. Masz możliwość dokonania zapłaty za złożone zamówienie w następujących formach:

  • za pośrednictwem elektronicznego systemu płatności online PayU – BLIK, karta płatnicza, przelew z konta.
  • PayPo – kupujesz teraz płacisz za 30 dni.
  • gotówką w momencie dostarczenia zamówienia „za pobraniem”

Zwroty

Zwroty przyjmowane są w terminie 14 dni od dnia odebrania przesyłki pod warunkiem, że produkt jest nieużywany i znajduje się w oryginalnym opakowaniu.

Postępuj według poniższych kroków:

  1. Wyślij produkt na adres wskazany poniżej. Pamiętaj, aby skorzystać z firmy oferującej śledzenie przesyłek i ubezpieczenie. Nie odpowiadamy za przesyłki zagubione podczas transportu.
  2. Po nadaniu przesyłki, poinformuj nas o tym mailowo dołączając numer przesyłki, dzięki temu będziemy mogli zrealizować Twój zwrot maksymalnie sprawnie. W Nui nie pokrywamy kosztów zwrotu przesyłki.

MATAHARI Małgorzata Wilczewska
ul. Podleśna 48B
05-075 Warszawa

Mamy nadzieję, że powyższe informacje okazały się pomocne.

Jeśli masz jakieś pytania, napisz do nas – hello@nuicbd.com